Biotek Miláno

Biotek

Firma vznikla viac ako pred 30-timi rokmi. Založil ju talian Massimo Froio so svojou pani manželkou. Tu spojili obchodného ducha s výbornými vedomosťami chémie. Firma sa pomaly tvarovala a čím ďalej sa stávala populárnejšou na trhu, až sa stala jednotkou v PMU. Ako jediná z mála vyrába stroje na PMU v európskej únii, čo je dnes rarita. Či sú to stroje, pigmenty, a ostatné príslušenstvo, všetko sa vyrába s absolútnym dôrazom na to, aby bol výrobok presný, čo najkvalitnejší a čo najlepším výsledkom u konečného zákazníka.

Spojením kvalitného stroja BIOTEK na PMU,

správnym výberom farby a správnou implementáciou

vám zaručujeme najlepší výsledok

aký môžete dosiahnuť.

 

Stroje na PMU od Biotek sú najpopulárnejšie na trhu. Majú inteligentné menu, sú veľmi výkonné, presné, bezpečné, s minimom vibrácie a certifikované. Tešia sa obľube nielen v kozmetických salónoch, ale aj v medicínskej oblasti. Biotek BioResistent sú sterilné pigmenty, podľa exkulzívneho výberového systému CIS (Color Indication System) , ktorý vylučuje akékoľvek chyby, keď si vyberiete farbu. Je to preto, lebo rešpektujú fototyp konkrétneho zákazníka, takže sa vyhnete akejkoľvej korekcii farieb.  Spoločnosť Biotek vyrába viac ako 160 tónov farieb, ktoré vám dajú možnosť vybrať si tú ideálnu pre zákazníka bez toho, aby ste miešali farby a pokúšali sa o vytvorenie vášho požadovaného tónu. Predávajú sa v praktickom balení vo flaštičke bez vzduchu, ktorá predlžuje životnosť výrobku a zabraňuje plytvaniu s farbou. Pigmenty od Biotek vydržia v koži až 18 mesiacov ak je dodržaný správny postup implementácie.

O mne

volám sa Natália Lackovičová a už 17 rokov pracujem ako profesionálna vizážistka a poradkyňa v oblasti krásy a starostlivosti o pleť.

Adresa

Natália Lackovič
Seberíniho 4/B
Bratislava 821 01

Kontakt