O mne

Volám sa Natália Lackovičová,

Ako make-up artist pracujem vyše 20 rokov. Behom týchto rokov som sa podielala na rôznych televíznych výrobách. Boli to rôzne seriály, sitkomy, live-relácie, talentové show, bola som tvár v relácii „Zmenáreň“ a „Skvelý deň“, rôzne jingle, ...

Táto práca ma dodnes napĺňa a robím ju s láskou a nadšením.

V roku 2010 som začala vykonávať aj permanentný make-up. Mojou inšpiráciou boli hlavne zákazníčky, ktoré sa báli túto procedúru absolvovať z dôvodu nejasného-neželaného výsledku. Začala som sa zaujímať o to, ako môže permanentný make-up vyzerať maximálne prirodzene, nech prinesie zákazníčke kladnú prídavnú hodnotu. Ak je vykonaný správne, dobre a s citom, uľahči zákazníčke život tým, že sa nemusí ráno líčiť. Častokrát nie je každá zručná, alebo zle vidí, športuje, nemá čas a žiaľ aj môže stratiť ochlpenie vďaka chorobe.

 

 

"Táto práca ma baví a napĺňa a hlavne aj preto,
že robím ženy krajšími, pomáham im,

získavam nové kontakty a priateľstvá."

 

 

 

Po absolvovaní základného certifikovaného kurzu na SK som začala za informáciami o PMU cestovať mimo republiky. Absolvovala som ďalšie prídavné kurzy PMU u najznámejších ľuďoch sveta v tejto oblasti. Aj vďaka tomu som spoznala mimoriadne kvalitnú značku, ktorá vyrába stroje a pigmenty na PMU a to značku BIOTEK Milano. Nakoľko s ňou pracovali najväčšie pojmy a nebola dostupná na slovensku, začala som pracovať na tom, aby sa začala predávať aj tejto krajine. Onedlho som sa stala výhradný dovozca a distribútor. Aby som mohla odovzdávať vedomosti o PMU aj začiatočníkom, ktorí sa chcú naučiť vykonávať činnosť PMU, som sa vyškolila  BIOTEK Akadémii v Miláne.

Momentálne som „Biotek Master Teacher“ a okrem iného učím v akadémii na slovensku. Absolventi kurzu dostanú po absolvovaní kurzu certifikát od „International Biotek permanent make up academy“, ktorý platí na celom svete.

O mne

volám sa Natália Lackovičová a už 17 rokov pracujem ako profesionálna vizážistka a poradkyňa v oblasti krásy a starostlivosti o pleť.

Adresa

Natália Lackovič
Seberíniho 4/B
Bratislava 821 01

Kontakt